logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

KOMUNIKAT O ZMIANACH W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

    z dnia: 2019-11-18
Od 19.11.2019 roku zmiana trasy linii 69 w rejonie Młynka i Mazur Od 19.11.2019 roku zmiana trasy linii 69 w rejonie Młynka i Mazur

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie w porozumieniu z UG Poczesna informuje, że z powodu prac drogowych na drodze nr 1056 S w miejscowości Młynek od wtorku 19.11.2019 r. przez okres ok. 1 miesiąca wszystkie kursy linii nr 69 do pętli NIERADA-SZKOŁA zostaną skierowane z ulicy Szafirowej prosto do Targowej i następnie w lewo przez Targową do Leszczynowej i Kasprowicza, do starej pętli MAZURY. Zostaną w obu kierunkach zawieszone przystanki MŁYNEK i MAZURY I.

Kursy do Nierady będą się odbywać z ulicy Szafirowej w prawo do pętli NIERADA. Dla tych kursów zostaną dodatkowo zawieszone przystanki MAZURY, NIERADA-SZKOŁA, NIERADA-TARGOWA i NIERADA-KOŚCIÓŁ. 
W zawiązku z remontem drogi w Młynku autobusy linii 69 nie będą kursować ulicą Wiosenną i odcinkiem Kasprowicza od strony ulicy Wiosennej do starej pętli w Mazurach. 

Obsługa pasażerów obowiązuje na wszystkich przystankach na trasie objazdu.
Za utrudnienia przepraszamy