logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

W Lokalnym Centrum Aktywności w Zawodziu odbyło się ...

    z dnia: 2020-01-17
spotkanie seniorów.Śpiewanie kolęd i pastorałek wpisało się już w polską tradycję. Śpiewanie kolęd i pastorałek daje nam poczucie wspólnoty, sprawia że ludzie zbliżają się do siebie.
 
Z myślą o naszych seniorach z sołectwa Zawodzie, w LCA zebraliśmy się, aby przy słodkim poczęstunku pośpiewać kolędy. Na spotkanie przybył Wójt Krzysztof Ujma, Ks. Proboszcz Jarosław Sroka i Dyrektor GCKIiR Iwona Skorupa.Po bardzo miłym powitaniu przez Pana Wójta, Ks. Prałat przybliżył nam historię i tradycję śpiewania kolęd. W miłej i serdecznej atmosferze rozbrzmiewały kolędy, a dyrygował „chórem” Mariusz Lorentz, organista z naszej parafi. Wszystkie babcie i dziadkowie z okazji swojego święta usłyszeli serdeczne życzenia i od Pan Wójta otrzymali kalendarze i słodki upominek.Było to pierwsze spotkanie z seniorami, ale na pewno stanie się tradycją  w naszym LCA. Życzymy wszystkim aby ten dzień zapisał się na długo w naszej pamięci. 

tekst- Barbara Łukasiewicz
zdjęcia - Iwona Skorupa