logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

27 stycznia 2020 roku w Świetlicy Środowiskowej w Brzezinach Nowych odbył się Wieczór Kolęd i Pastorałek z okazji Dnia Babci i Dziadka.

    z dnia: 2020-01-27
Wspomnienia szczęśliwych i beztroskich chwil spędzonych z dziadkami powodują, że dzieciństwo postrzegamy jako wyjątkowy czas.Będąc dziećmi, nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, ale gdy dorastamy, staje się to dla nas coraz bardziej oczywiste.
 
Babcia i Dziadek są dla większości wnuków ważnymi osobami w ich życiu. To często im wolimy się zwierzyć i powierzyć swoje sekrety. To właśnie oni słuchają swoich wnucząt jak nikt inny. To właśnie oni opowiadają ciekawe historie na dobranoc, które tkwią w naszej pamięci do lat dorosłych. I to oni rozpieszczają swoje wnuki, dając z siebie jak najwięcej. To ich serce przepełnione jest bezgraniczną miłością, i to oni przymykają oko na wybryki swoich wnucząt. Dlatego też, przychodzi taki dzień, kiedy szczególnie chcemy im podziękować. Podczas dziesiejszego wieczoru  zaszczycili nas swoją obecnością: Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma, Sekretarz Gminy Poczesna - Renata Smędzik, Dyrektor GCKIiR w Poczesnej - Iwona Skorupa, zaproszeni goście. Organizatorem spotkania była  Radna obwodu: Brzeziny Kolonia, Brzeziny Nowe i Sobuczyna - Alicja Łyko. Program artystyczny pod kierunkiem instruktora GCKIiR w Poczesnej - Doroty Wiśniewskiej zaprezentowały dzieci z zajęć wokalnych. Dla najmłodszych zostały ufundowane paczki noworoczne przez Urząd Gminy Poczesna oraz CH Auchan. Składamy serdeczne podziękowania dla Artura Kramarzyka za nagłośnienie imprezy,a Piotrowi Pietrzakowi za oprawę fotograficzną, Marcie Woźniak i Lidii Golis za wsparcie organizacyjne i techniczne imprezy. Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma złożył  wszystkim Babciom i Dziakom życzenia zdrowia, pogody ducha i radości płynącej z tej wyjątkowej relacji, jaką jest wieź z wnukami. Po części artystycznej dla wszystkich gości został przygotowany poczęstunek przez Panie z KGW. Celem tego wydarzenia artystycznego i dzisiejszego spotkania było również wskazanie właściwych wzorców zachowań, wzmocnienie więzi rodzinnych oraz spędzanie w sposób racjonalny czasu wolnego w ramach profilaktyki  i uzależnień.
tekst- Iwona Skorupa
zdjęcia - Piotr Pietrzak