logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Częstochowskie „Amazonki”...

    z dnia: 2017-10-11
… świętowały swoje 20-te urodziny. Na uroczystościach, które odbywały się 7 i 8 października – obecna była Pierwsza Dama – Agata Kornhauser-Duda.
amazonamazon

Gala odbyła się w częstochowskiej filharmonii. Prezes Stowarzyszenia – Elżbieta Markowska przypomniała krótką historię Stowarzyszenia. Wspomniała pierwszą przewodniczącą – Annę Stefańczyk. Elżbieta Markowska podkreśliła: - Stowarzyszenie od samego początku realizuje wiele projektów dofinansowanych z budżetu Miasta. Współpracujemy ze szpitalami, lekarzami, rehabilitantami, psychologami. Najważniejszą rolę w naszej działalności odgrywają Ochotniczki-Wolontariuszki. Profesjonalnie przygotowane służą chorym.

Na uroczystej, piątkowej Gali w filharmonii obecna była m.in. Pierwsza Dama – Agata Kornhauser-Duda. Byli parlamentarzyści, władze miejskie, osoby związane ze Stowarzyszeniem. Nie zabrakło reprezentacji Gminy Poczesna. Obecny był Wójt – Krzysztof Ujma,, Kamila Grochowina oraz Paweł Wiśniewski. Wszyscy zostali wyróżnieni przez Stowarzyszenie statuetkami „Serce za Serce”.

W rozmowie, Elżbieta Markowska podkreśliła, że Gmina Poczesna jest bardzo otwarta na m.in. potrzeby Stowarzyszenia. W Hali Sportowej, w ramach projektu „Czas na ruch”, odbywały się zajęcia gimnastyczne oraz aerobik dla Amazonek.

opr. an

 

fot. pobrane – za zgodą - ze strony częstochowskiego wydania „Gazety Wyborczej” oraz ze Stowarzyszenia Częstochowskich Amazonek

 
amazaonamazaon
amazaonamazaon
amazaonamazaon
amazaonamazaon
amazaonamazaon
amazaonamazaon
amazaonamazaon
amazaonamazaon
amazaon
amazaon
amazaon
amazaon
amazaon
amazaon
amazaon
amazaon