logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Dobiegła końca akcja "Oddaj Książkę - pomóż innym"

    z dnia: 2019-09-19
Akcja została zorganizowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Poczesnej we współpracy z Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji - Haliną Synakiewicz. Patronat honorowy nad akcją objął - Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma.
Książki zostały przewiezione do SP ZOZ Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie i przekazane na ręce Dyrektora Naczelnego - Wojciecha Koniecznego oraz Pielęgniarki Naczelnej - Joanny Dziedzic. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za piękny dar w postaci książek, za wsparcie, które wywołuje radość oraz za serce, które kocha i pomaga potrzebującym. Darowizna ta jest wielkim darem serca a książki chociaż na chwilę pozwolą zapomnieć pacjentom o codziennym cierpieniu. Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność dla mieszkańców Gminy Poczesna za zaangażowanie się w akcję i za wrażliwość, którą traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęć niesienia pomocy dla potrzebujących.

Iwona Skorupa