logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Dwie mieszkanki Nierady

    z dnia: 2020-08-26
biorą udział w Konkursie Piękności. Liczą na nasze głosy i wsparcie!
missmiss

Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej, konkurs odbędzie się 28 sierpnia 2020 roku w Hotelu Arche. Początek godz. 18. W tym roku z powodu pandemii wywołanej koronawirusem, Gala Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej odbywać się będzie online.

Konkurs Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów. Ma blisko 90-letnia tradycję. W tegorocznym konkursie o tytuł walczyć będą przedstawicielki ziemi pocześniańskiej. Obie pochodzą z Nierady.

Poniżej ich sylwetki:
KRYSTYNA MACHERZYŃSKA
Nazywam się Krystyna Macherzyńska mam 20 lat mieszkam w miejscowości Nierada, która znajduje się na terenie gminy Poczesna. Jestem studentką drugiego roku na uczelni im Jana Długosza w Częstochowie, kierunek jaki wybrałam to kosmetologia. Czas wolny od zajęć wykorzystuję pracując w jednym ze sklepów odzieżowych. Robię to co lubię, gdyż podążanie za modą i jej trendami jest jednym z moich zainteresowań. Po za tym biorę udział w wielu sesjach fotograficznych. Swój wolny czas spędzam aktywnie ze znajomymi. Ponieważ lubię kontakt z przyrodą, bardzo często podróżuję zwiedzając nieodkryte jeszcze miejsca. Do wzięcia udziału w Konkursie Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej namówiły mnie moje przyjaciółki. Chciałabym wszystkich zachęcić do głosowania na mnie przez fanpage na Facebooku. Wasze głosy w formie lajków pod moim zdjęciem pozwolą mi na większe szanse w zdobyciu tytułu „Miss Publiczności”. Z góry wszystkim dziękuję za oddane głosy i zainteresowanie moja osobą.ROKSANA NIEROBIŚ
Dzień dobry. Nazywam się Roksana Nierobiś. Mam 19 lata. Pochodzę z miejscowości Nierada. Jestem tegoroczną absolwentką VII Liceum im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie. Biorę udział w konkursie Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej 2020. Swoje zainteresowania wiąże z modelingiem, fotomodelingiem, od dziecka jestem tym zafascynowana, dlatego też zgłosiłam się do tego Konkursu. Uwielbiam uprawiać sport, tańczyć i podróżować. Od dwóch lat moją największą pasją stał się wizaż. Jeżeli chcielibyście mi pomóc w zdobyciu tytułu „Miss Publiczności" zapraszam na stronę Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej do polubienia mojego konkursowego zdjęcia z Nr 18 Każdy głos się liczy! Z góry bardzo wszystkim dziękuję za pomoc i wsparcie!
Trzymamy kciuki za nasze przedstawicielki.opr. Aneta Nawrot