logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

DZIEŃ MAMY -

    z dnia: 2018-05-10
- już niedługo.
plakat-koncertplakat-koncert

Myśleliście już o prezencie? A może Koncert Relaksacyjny? Bilety do nabycia w Stowarzyszeniu Częstochowskie Amazonki lub 60 min przed Koncertem - od godz. 17.00 w budynku TAURONu - Armii Krajowej 5 w Częstochowie. ZAPRASZAM.

Przyjmuję zgłoszenia - kamila.grochowina@gmail.com - liczba miejsc ograniczona do 100 os. Zabieramy jedynie karimatę i wodę. Cena Biletu - 35 zł.

Magia Dźwięku. Koloru i Światła  Dźwięki Ziemi i Przestrzeni. Pokaz Świateł i Muzyka Etniczna. CZAS tylko dla WAS. Zagrają dla Was Agnieszka Lamirowska i Grzegorz Korzeniec.

"Dźwięki Ziemi i Przestrzeni" to teatr dźwięku XXI wieku. Przedstawienie muzyczne, które oddziałuje na ciało, spaja wszystkie zmysły i umysł, wzbogaca wyobraźnię, wprowadza spokój, harmonię, pobudza do refleksji nad tym na prawdę liczy się w naszym życiu.

Są to dźwięki pochodzące z każdego kontynentu, często od kultur, które żyły trzy, cztery, a nawet pięć tysięcy lat temu w głębokiej więzi z naturą. Łączą się one w tym projekcie z najmłodszymi i najrzadszymi instrumentami świata stanowiąc pomost pomiędzy nowoczesną myślą technologiczną i antycznymi kulturami żyjącymi na Ziemi. Dźwięki oprócz instrumentów pochodzą również prosto z natury (pióra Ary, muszle morskie, kamienie szlachetne, minerały, złoto itp.), a wszystko uzupełnia śpiew archaiczny.  

 

Dla Uczestników projektu "MAGIA DŹWIĘKU, KOLORU I ŚWIATŁA" - WSTĘP WOLNY.

 

Jak zostać Uczestnikiem projektu "MAGIA DŹWIĘKU, KOLORU I ŚWIATŁA" - ASOS 2018?

NALEŻY wybrać jedną z grup artystycznych, wypełnić formularz zgłoszeniowy  i uczestniczyć w nieodpłatnych zajęciach: 

1. Fotograficzno - Filmowych

2. Malarskich

3. Teatralnych.

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki.

Szczegóły w Regulaminie. Formularz do pobrania tutaj.

 

Kamila Grochowina - Animator Społeczny - Autor Projektu