logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Eliminacje w hali

    z dnia: 2017-02-23
18 lutego w Hali w Poczesnej odbyły się dwa turnieje eliminacyjne do finałów Halowych mistrzostw Częstochowy w kategorii Młodzik oraz Żak połączone z V edycją Pucharu Wójta Gmina Poczesna.
hala-meczhala-mecz

Przed rozpoczęciem imprezy z rąk Zarządu podokręgu Częstochowa zostały wręczone pamiątkowe Statuetki za pomoc w kolejnej organizacji turnieju ,,Estimo Cup'' odebrał je Wójt naszej gminy Krzysztof Ujma oraz trener naszego zespołu Łukasz Wlazło.

Nasza drużyna młodzików nieco rozczarowała w przekroju całego turnieju zajmując ostatecznie czwartą lokatę, odnosząc dwa zwycięstwa z zespołami z Blachowni oraz Victori Cz-Wa, remisując z Uks-em Myszków oraz ponosząc porażki z drużynami z Poraja oraz Ajaxu Cz-Wa.Nie pomogła w tym dniu na osiągnięcie sukcesu nawet bardzo dobra dyspozycja F.Plebanka który bezkonkurencyjnie został królem strzelców imprezy,zespół ostatecznie musi odłożyć o rok marzenia gry w VI finałach estimo cup.

Klasyfikacja Końcowa w kategorii Młodzik:

  1. Polonia Poraj-awans do Finałów

  2. Orlik Blachownia-awans do Finałów

  3. Ajax Częstochowa

  4. Olimpia HSB

  5. Uks Myszków

  6. Victoria Cz-Wa

Nieco humory tego dnia poprawiła drużyna żaków Olimpii która zakwalifikowała się na  turniej finałowy w Kamienicy Polskiej,sporą sensacją było odpadnięcie Skry Częstochowa która zgromadziła tyle samo punktów co zespoły Victorii i Olimpii lecz w końcowym rozrachunku miała najgorszy bilans bramkowy,czwartą lokatę zajęła drużyna Orlika Blachownia która poniosła trzy porażki.

Klasyfikacja Końcowa:

  1. Victoria Cz-wa-awans do Finałów

  2. Olimpia HSB-awans do Finałów

  3. Skra Cz-Wa

  4. Orlik Blachownia

Pamiątkowe puchary oraz medale w dwóch turniejach wręczał Wójta Gminy Poczesna Krzysztof Ujma.

łw