logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Informacja dla mieszkańców

    z dnia: 2019-07-12
dotycząca udzielania dotacji celowych na dofinansowanie kosztów inwestycji związanych ze zmianą systemu ogrzewania na ogrzewanie proekologiczne. W związku z podjęciem uchwały Rady Gminy Poczesna Nr 67/VII/19 w dniu 4 lipca 2019r. w sprawie zasad i trybu udzielania oraz sposobu rozliczania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Poczesna na dofinansowanie kosztów inwestycji związanych ze zmianą systemu ogrzewania na ogrzewanie proekologiczne informuję, iż Urząd Gminy Poczesna będzie przyjmował wnioski w sprawie zmodernizowanego ogrzewania wykonanego w budynkach/lokalach mieszkalnych   do dnia 19. 07. 2019 r.
Po upływie w/w terminu wnioski będą przyjmowane na nowych zasadach tj. wniosek będzie trzeba złożyć w Urzędzie Gminy przed przystąpieniem do modernizacji ogrzewania.
Telefon  do kontaktu: 34 3274116 wew.4.
Alicja Mazur