logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci

    z dnia: 2019-06-11
„Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”
nagrodanagroda
W dniu 10 czerwca 2019 r. w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie
 w obecności wielu gości, między innymi częstochowskich parlamentarzystów odbył się finał wojewódzkiego etapu XVII Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Organizowany on był przez KRUS we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwową Inspekcją Pracy i Agencją Restrukturyzacji  i Modernizacji Rolnictwa. Celem konkursu jest działanie na rzecz zmniejszenia liczby wypadków i chorób zawodowych rolników.
          W czasie tej uroczystości został rozstrzygnięty IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”. W konkursie wyróżnienie zdobył Samuel Mielczarek, uczeń klasy III Szkoły Podstawowej w Nieradzie. Praca została wykonana techniką rysowania kredkami pastelowymi na papierze ściernym pod kierunkiem Pani Katarzyny Kamińskiej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Anna Ujma, SAPO
 
nagrodanagroda
nagrodanagroda
nagrodanagroda
nagrodanagroda
nagrodanagroda
nagrodanagroda
nagrodanagroda
nagroda
nagroda
nagroda
nagroda
nagroda
nagroda
nagroda