logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Jego pasją jest taniec…

    z dnia: 2018-04-10
Pasją każdego instruktora tańca towarzyskiego jest taniec oraz wyrażanie emocji, które łączą harmonię ruchu z fizyczną sprawnością. W ten sposób tancerz pragnie zarażać miłością do tańca oraz pokazywać jego zalety.
flamenco1flamenco1
Piotr Maźniewski – instruktor tańca towarzyskiego - posiada wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności, które przekazuje swoim podopiecznym  z Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej. Szkoleniowiec par turniejowych, tańczy i uczy tańczyć od zawsze. Pełny energii, optymizmu i cierpliwości, swoją pasją do tańca z powodzeniem zaraża swoich kursantów. Współorganizator ogólnopolskich warsztatów tańca, a także turniejów tańca użytkowego. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i warsztatach. Taniec to jego największa pasja, która pozwala odkryć samego siebie, daje mnóstwo radości i uśmiechu, co pozwala mu czuć się szczęśliwym człowiekiem!  Kocha taniec i ludzi. Zajęć tańca nie traktuje wyłącznie jak pracy. Zaraża swoją pasją innych i potrafi tworzyć przyjazną atmosferę na zajęciach. Jest  instruktorem, który wzbudza sympatię i zaufanie, a przy tym potrafi zmotywować do zajęć i pokonać własne słabości.  Tańcem zajmuje się od dziecka. Zawsze podobały mu się pary taneczne, które oglądał w telewizji. Mama zapisała go na kurs tańca, który odbywał się w szkole podstawowej. Kilka lat tańczył w formacji tanecznej, później rozpoczął treningi z tańca towarzyskiego. Dość szybko zdobywał poszczególne klasy taneczne odnosząc sukcesy na turniejach ogólnopolskich i zagranicznych. Chciał swoje życie związać z tańcem, dlatego następnym krokiem były studia pedagogiczne w Częstochowie oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie uzyskał uprawnienia instruktora w tańcu sportowym. Od 1997 pracował m.in.: w  Gminnym Ośrodek Kultury w Mykanowie, w Mstowie, Wręczycy Wielkiej. Od 2003 -do dnia dzisiejszego jest instruktorem tańca towarzyskiego w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej. Przez lata zdobywał doświadczenie taneczne u wielu trenerów. Przez kilka lat prowadził własną szkołę tańca. Tancerze których uczył i uczy zdobywają wysokie laury na turniejach tańca.Taniec nie tylko pomaga nam wyrazić siebie, ale często pomaga nam pozbyć się wielu kompleksów,  nabrać pewności siebie, która jest tak niezbędna we wszystkim co robimy na co dzień.
 
Iwona Skorupa
 
flamenco1flamenco1
flamenco1flamenco1
flamenco1flamenco1
flamenco1flamenco1
flamenco1flamenco1
flamenco1
flamenco1
flamenco1
flamenco1
flamenco1