logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Język angielski dla najmłodszych w gminie Poczesna

    z dnia: 2018-02-01
Od października 2017 roku na terenie gminy Poczesna, w strukturach Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej działa prywatna szkoła językowa - PAPAYA SCHOOL prowadzona przez panią Elżbietę Magdziarz.
papayapapaya

Jest ona pedagogiem i doświadczonym nauczycielem języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w kilku grupach wiekowych w Wiejskim Centrum Kultury i Rekreacji w Bargłach, w Świetlicy w Nowej Wsi oraz w Świetlicy w Hucie Starej A. Dzieci uczą się języka angielskiego głównie poprzez wykonywanie prac plastycznych, uczestnicząc w grach edukacyjnych i zabawach ruchowych. Oswajają się z obcym językiem powtarzając wyrażenia i całe zdania w trakcie wykonywania ulubionych, naturalnych i codziennych czynności oraz zabaw. Dzieci otrzymują od szkoły materiały do nauki : teczki, zeszyty, bloki rysunkowe, przybory piśmienne, plastelinę, farby itp. Na każdej lekcji jest owocowa przekąska zgodnie z motto szkoły "U nas nauka owocuje"- Papaya School.

is

 
papayapapaya
papayapapaya
papayapapaya
papayapapaya
papayapapaya
papaya
papaya
papaya
papaya
papaya