logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Kolejny bardzo dobry występ naszych zawodniczek

    z dnia: 2021-11-04
W ostatni weekend października, w Częstochowie, w Fabryce Badmintona, odbył się krajowy turniej w czterech kategoriach wiekowych. Nasz klub reprezentowało 6 dziewcząt.
kometkakometka
W sobotę w kategorii młodzik zagrały Urszula Wojtysiak, Anna Praska i Liliana Zgryza. Zawodniczki zdobyły trzy medale. W grze podwójnej Liliana i Ula były bezkonkurencyjne wygrywając wszystkie pojedynki w dwóch setach. Niewiele zabrakło aby finał był wewnętrzną sprawą UKS Junior Wrzosowa. Niestety w półfinale ula po zaciętym meczu przegrała z Karoliną Kopka. Jak się później okazało zawodniczka ta pokonała w finale również Lilianę. Dzięki temu w grze pojedynczej pozostało srebro i brąz. Ania Praska tym razem pozostałe bez zwycięstw ale zaprezentowała się z dobrej strony.
W niedzielę w szranki stanęło zawodnicy w kategoriach U9 i U11. Z naszego klubu w kategorii U9 zagrały Paulina Struska, Patrycja Margarint i Julia Pikuła. Paulina i Patrycja zagrały bardzo dobre zawody i podobnie jak ich starsze koleżanki zdobyły srebro (Paulina) i brąz (Patrycja), gorzej powidło się w zawodach Julii.
Gratulujemy postawy. Widać że systematyczna praca przynosi pożądane efekty.
 
Jarosław Ociepa, fot. archiwum Jarosław Ociepa
 
 
 
zam. an
 
kometkakometka
kometkakometka
kometkakometka
kometkakometka
kometkakometka
kometkakometka
kometkakometka
kometkakometka
kometka
kometka
kometka
kometka
kometka
kometka
kometka
kometka