logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

KOMUNIKAT O ZMIANACH W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ NR 21/2018

    z dnia: 2018-10-05
Od 9.10.2018 zmiana trasy linii 68 w Kolonii Poczesna Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że od 9 października 2018 roku 
do odwołania ze względu na prowadzone prace przy drodze wojewódzkiej nr 904 zostanie zmieniona trasa linii nr 68 w kierunku Częstochowy. 

W kierunku Nierady trasa pozostaje bez zmian.

Autobusy od przystanku Bargły-Szymczyki będą kursować ulicami Wierzbową, Łąkową i Południową, następnie         w prawo w trasę DK-1 i w lewo w kierunku Poczesnej-Borek i dalej bez zmian.

Przystanki Bargły-OSP i Bargły zostaną zawieszone, natomiast przystanek Kolonia-Poczesna w kierunku Częstochowy zostanie przeniesiony w sąsiedztwo sklepu ABC i salonu Opla.

W związku z wydłużeniem trasy objazdowej linii 68 autobusy na przystankach pośrednich na trasie objazdu nie będą się zatrzymywać. Zostanie również dokonana w obu kierunkach nieznaczna korekta godzin odjazdu.

Schemat i zmienione rozkłady jazdy linii nr 68 dostępne są na stronie internetowej MZDiT.
Prace remontowe na drodze mają trwać przez ok. 4-5 tygodni.

Przepraszamy za utrudnienia.