logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

"Kwiaciarnia Finezja" z certyfikatem jakości od RMF FM!

    z dnia: 2020-07-27
22 lipca 2020 ekipa RMF FM odwiedziła "Kwiaciarnie Finezja"- lokalne przedsiębiorstwo w Gminie Poczesna, które zostało polecone przez klientów - słuchaczy RMF FM! Przez godzinę klienci mogli kupić tutaj piękne bukiety kwiatów na koszt Radia RMF FM!
Wszystko w ramach akcji: Przebojowa Firma na wakacjach”w której to słuchacze rekomendują lokalne przedsiębiorstwa, a ekipa Radia wręcza certyfikat jakości RMF FM!Kwiaciarnia znajduje się w samym sercu Poczesnej, przy ul. Bankowej 1a, jest biznesem rodzinnym, od ponad 20 lat prowadzonym z pasją. „Kwiacarnia Finezja” służy i towarzyszy mieszkańcom Gminy Poczesna i okolic w ważnych dla nich momentach życiowych. Każdy klient jest traktowany wyjątkowo i priorytetowo.
Z historią tego miejsca wiąże się piękna, romantyczna historia, pisze redaktor RMF FM - Marcin Buczek. Wszystko zaczęło się od obietnicy właściciela złożonej przed laty swojej małżonce. Powiedział jej bowiem, że będzie ją obsypywał kwiatami:..  „Tak mówiłem i do tej pory tak jest. Staram się przynajmniej” - przyznaje pan Zenon. Fascynacja roślinami pozostała do dziś….” Jesteśmy rodzinną kwiaciarnią  o wieloletniej tradycji. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, tworząc kompozycje kwiatowe, które są doskonałym dopełnieniem i ozdobą dla każdej uroczystości -mówi pani Dorota. Tworzenie prostych, jak i wyszukanych kompozycji sprawia nam ogromną radość. Mamy nadzieje, że nasze doświadczenie i pasja pozwolą Państwu, a w szczególności mieszkańcom Gminy Poczesna w skromny a jednocześnie efektowny sposób przeprosić kogoś lub upamiętnić ważną datę.„ Wysoki poziom kompozycji florystycznych podkreśla rangę każdego wydarzenia w Gminie Poczesna, co z pewnością doceniła lokalna społeczność oraz ekipa Radia wręczając Państwu certyfikat jakości RMF FM! - powiedział Wójt Gminy Poczesna- Krzysztof Ujma dołączając się do gratulacji.
tekst- Iwona Skorupa
fot. Joanna Kocot / RMF FM