logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Laureaci Wojewódzkich

    z dnia: 2019-03-26
Konkursów Przedmiotowych.
poczesna-podstawowkapoczesna-podstawowka

Szkoła Podstawowa w Poczesnej może poszczycić się aż czwórką laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych ogłoszonych przez Śląskiego Kuratora Oświaty. To najwyższy stopień tak zwanej olimpiady przedmiotowej.

W roku szkolnym 2018/19 Aleksandra Grzyb i Anna Stodółkiewicz - uczennice kl. III B to laureatki konkursu z języka polskiego, Klaudia Młyńczyk z kl. III A to laureatka konkursu z biologii

Aleksandra i Ania nie będą pisały egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego, Klaudia z przedmiotów przyrodniczych.

W roku szkolnym 2016/17 uczeń ówczesnej klasy VI Antoni Górecki został laureatem konkursu przedmiotowego z języka polskiego. Uczeń nie będzie pisał w tym roku egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu.

Uczennice gimnazjum przygotowywali do konkursów nauczyciele: Joanna Jadowska i Michał Szczepanik, natomiast ucznia szkoły podstawowej przygotowywała Magdalena Wąsińska.

Serdecznie gratulujemy laureatom i ich opiekunom tak wysokich osiągnięć.

 

Inf. pochodzą ze Szkoły Podstawowej w Poczesnej

 
poczesna-podstawowkapoczesna-podstawowka
poczesna-podstawowkapoczesna-podstawowka
poczesna-podstawowka
poczesna-podstawowka