logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

    z dnia: 2022-01-30
W niedzielę 30 stycznia 2022 roku w Poczesnej odbył się Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o "szynkę od rzeźnika".
Zawody zostały rozegrane pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna - Krzysztofa Ujmy. Organizatorem zawodów  była Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Częstochowie oraz Magazyn Polski PingPong - PINGPONG.COM.PL. Zawody odbyły się w kategoriach: do 45 lat, powyżej 46 lat oraz OPEN. Dla trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii czekały medale, a dla zwycięzców "szynka od rzeźnika". Dodatkowo firma Artistic Dream trofea.com przygotowała specjalistyczny nóż do cięcia m.in. wygranej szynki dla najlepszego zawodnika turnieju.
To właśnie dzisiaj - pod hasłem "Przejrzyj na oczy" w wielu miastach Polski odbywa się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zbiera środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Sztab OSP Huta Stara A w dniu dzisiejszym zorganizował zbiórkę na WOŚP do której m.in. przyłączyli się uczestnicy dzisiejszego turnieju, którzy wsparli zbiórkę na WOŚP. Pamiętajmy, że wspierając innych dajemy najpiękniejsze świadectwo tego, jacy jesteśmy, bo razem możemy wszystko.

 
Iwona Skorupa