logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Nowy samochód dla Policji

    z dnia: 2018-11-26
Ponad 50 tys. złotych kosztował nowy samochód dla Policji – oznakowany hundai. 23 listopada został on przekazany do Komisariatu Policji w Poczesnej. Policjantom na pewno łatwiej będzie czuwać nad bezpieczeństwem w rejonie gmin: Poczesna, Kamienica Polska, Starcza.
auto-policjaauto-policja

12 lutego, Rada Gminy Poczesna podjęła uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla policji. Pomoc polegała na przekazaniu z Budżetu Gminy Poczesna – na 2018 rok – środków finansowych w wysokości 15 tysięcy złotych na Fundusz Wsparcia Policji Komendy Wojewódzkiej w Katowicach z przeznaczeniem na zakup radiowozu oznakowanego dla Komisariatu Policji w Poczesnej. Zgodnie z uchwałą, upoważniono Wójta gminy Poczesna – Krzysztofa Ujmę, do zawarcia porozumienia z komendantem Policji w Katowicach w zakresie przekazania powyższych środków finansowych.

Nowy samochód policyjny kosztował ponad 50 tys. zł. Gmina Poczesna dofinansowała ten zakup w kwocie 15 tys. zł, a 10 tys złotych dołożyła ze swego Budżetu – Kamienica Polska.

rs, an