logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Ogłoszenie

    z dnia: 2011-03-18
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Poczesnej w związku z realizacją projektu systemowego pod nazwą "Twoja szansa. Promocja aktywnej integracji w Gminie Poczesna" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 7.1.1 ogłasza nabór osób chętnych do kolejnej edycji projektu. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i skierowany jest do osób bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo, będących w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujących na terenie Gminy Poczesna.
OgłoszenieOgłoszenie
Dla 18 uczestników projektu, w okresie od maja do grudnia 2011 roku zaplanowane są między innymi: poradnictwo zawodowe, poradnictwo psychologiczne, warsztaty psychoedukacyjne, aktywizacji zawodowej, wizażu, kursy zawodowe oraz wyjazdy edukacyjne, kulturalne i rekreacyjne.
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie, wykazujące chęć zmiany swojej sytuacji życiowej mogą zgłaszać się do pracowników socjalnych GOPS w Poczesnej od dnia 21 marca 2011 roku. Informacji udzielamy pod nr tel. 34 32 74 116 wew. 25. Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.