logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

OGŁOSZENIE Wójta Gminy Poczesna o wydłużeniu terminu składania wniosków do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Poczesna

    z dnia: 2010-09-08
Nawiązując do ogłoszenia zamieszczonego w dniu 30 lipca 2010 r. w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej Gminy Poczesna, informującego na podstawie art. 11 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. Nr 80, poz. 717 z późniejszymi zmianami) o podjęciu przez Radę Gminy Poczesna Uchwały Nr 259/XXVIII/2009 z dnia 28 września 2009 r. w sprawie przystąpienia do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Poczesna zawiadamiam o wydłużeniu terminu składania wniosków dotyczących STUDIUM.
Wnioski można składać na piśmie na adres: Urząd Gminy Poczesna, ul. Wolności 2, 42-262 Poczesna, w terminie do dnia 15 października 2010 r.
Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.


BIP - pismo