logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Peugeot zostanie sprzedany,

    z dnia: 2020-01-24
najprawdopodobniej stanie się to w piątek, 7 lutego 2020 roku. Wtedy w Urzędzie Gminy odbędzie się przetarg.
auto-peugeotauto-peugeot

Kupiony w 2010 roku w salonie firmowym półciężarowy samochód Peugeot Boxer 335 2.2 HDI MR 07 E4 3,5 t, służył niezawodnie przez blisko 10 lat. Samochód był w zasadzie bezawaryjny i niezwykle pomocny w działaniach – głównie inwestycyjnych – prowadzonych przez Gminę Poczesna. Dzięki sprawności i niezawodności auta, zawsze na czas do swoich zajęć dowożeni byli pracownicy, a na tereny inwestycyjne docierały materiały i sprzęty.

Zadaniem kierowcy użytkującego pojazd, jest nie tylko prowadzenie samochodu, ale również dbałość o auto. Peugeot przechodził więc regularne przeglądy, a najmniejsze usterki - które przy okazji eksploatowania każdego samochodu zawsze się zdarzają - były natychmiast usuwane, tak by nie doszło nigdy do większych i poważniejszych awarii.

Oczywiście trzeba zdać sobie sprawę, że auto używane przez blisko 10 lat, nie będzie w idealnym stanie i posiada jakieś mankamenty. Jednak jak twierdzi kierowca i główny użytkownik pojazdu, sprzedawany przez Gminę peugeot, przy właściwym użytkowaniu na pewno posłuży jeszcze nowemu właścicielowi ładnych parę lat.

Przed ogłoszeniem przetargu na rzeczone auto, Gmina Poczesna wystąpiła do specjalisty z prośbą o opinię dotyczącą stanu technicznego pojazdu. Rzeczoznawca zrobił niezwykle uczciwą ekspertyzę. Po wnikliwych analizach specjalista stwierdził, że cena wywoławcza auta może wynieść 17 tys. 200 zł.

Każdy, kto jest zainteresowany wzięciem udziału w przetargu, może wcześniej zapoznać się z opinią rzeczoznawcy. Jest ona dostępna w Urzędzie Gminy Poczesna przy ul. Wolności 2.

Można też obejrzeć samochód – na parkingu przed Urzędem Gminy (od poniedziałku do czwartku w godz: 8.00 - 15.00 oraz w piątek między godz. 8.00 a 14.00.).

Przypominamy, że przetarg ma odbyć się 7 lutego 2020 roku. Początek godz. 10.00, pokój nr 31.

Procedura wymaga wpłacenia wadium.

Szczegóły na: http://bip.poczesna.pl/?strona=249

 

Aneta Nawrot
 

zam. an

 
auto-peugeotauto-peugeot
auto-peugeotauto-peugeot
auto-peugeotauto-peugeot
auto-peugeotauto-peugeot
auto-peugeotauto-peugeot
auto-peugeot
auto-peugeot
auto-peugeot
auto-peugeot
auto-peugeot