logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

PIĄTE SPOTKANIE Z CYKLU „TWÓJ DZIELNICOWY”

    z dnia: 2012-03-16
15 marca w Zespole Szkół w Hucie Starej B odbyło się piąte spotkanie z cyklu „Twój Dzielnicowy”.

W spotkaniu oprócz mieszkańców uczestniczyli również: Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma, Zastępca Wójta Gminy Poczesna Andrzej Lech, Komendant Komisariatu Policji w Poczesnej mł. asp. Grzegorz Kurek, mł. asp. Robert Skorek (dzielnicowy rejonu: Nowa Wieś, Wrzosowa, Słowik, Korwinów, Huta Stara A, Huta Stara B), Radni sołectwa Huta Stara B: Jolanta Knysak, Waldemar Kucia, Tadeusz Bajdor, Przewodniczący Zarządu Osiedla Huta Stara B Tadeusz Błędowski, sołtys sołectwa Huta Stara B Leon Kuta, Zarządca nieruchomości Krzysztof Kogut oraz Dyrektor GCKIiR w Poczesnej Anita Imiołek.
PIĄTE SPOTKANIE Z CYKLU „TWÓJ DZIELNICOWY”PIĄTE SPOTKANIE Z CYKLU „TWÓJ DZIELNICOWY”
Spotkanie rozpoczęło się od przywitania zaproszonych gości przez Przewodniczącego Zarządu Osiedla Huta Stara B Tadeusza Błędowskiego. Głos zabrał Wójt Gminy Poczesna Pan Krzysztof Ujma, który podkreślił, iż spotkania z dzielnicowym są bardzo ważnym aspektem w budowaniu więzi społecznych. Następnie Komendant Komisariatu Policji w Poczesnej mł. asp Grzegorz Kurek omówił najistotniejsze informacje o zagrożeniach w tym rejonie. Zwrócił uwagę, że w tym rejonie zmniejszyła się statystyka przestępstw dotyczących zagrożenia życia: pobicia oraz kradzieże, natomiast zwiększyły się przestępstwa dotyczące aktów wandalizmu - niszczenie wiat przystankowych. Kolejnym problemem na który również zwrócono uwagę jest parkowanie samochodów na chodnikach.
Komendant Komisariatu Policji w Poczesnej podkreślił również, że jeżeli mieszkańcy mają jakiekolwiek problemy mogą zgłaszać się je do Komisariatu Policji w Poczesnej. Następne spotkanie zaplanowane jest w świetlicy wiejskiej w Korwinowie 29 marca o godz. 17.00 i sołectwie Nowa Wieś 16 kwietnia o godz. 17.00.