logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Plebiscyt na najpopularniejszego zawodnika, trenera i działacza sportowego regionu częstochowskiego w 2019 roku rozstrzygnięty!!!

    z dnia: 2020-02-07
W Ratuszu, 7 lutego 2020 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród w plebiscycie na najpopularniejszego zawodnika, trenera i działacza sportowego regionu częstochowskiego w 2019 roku. Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Częstochowy – Krzysztof Matyjaszczyk.
Organizatorami dzisiejszej uroczystości była  Regionalna Rada Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Częstochowie, Urząd Miasta Częstochowy, Redakcja Gazety „Życia Częstochowy i Powiatu” oraz Telewizja Orion. Plebiscyt był prowadzony w trzech kategoriach: najlepszy zawodnik, trener i działacz sportu. Podczas uroczystości nagrody wręczali laureatom przedstawiciele władz miasta, środowiska sportowego oraz lokalnych mediów. Wójt Gminy Poczesna – Krzysztof Ujma otrzymał podziękowanie za okazaną pomoc i współprace przy wspieraniu przedsięwzięć propagujących idee olimpijskie i osiągnięcia Polaków w Igrzyskach Olimpijskich w roku obchodów 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W kategorii „Sport bez barier” statuetkę otrzymała Natalia Grzyb, reprezentująca LUKS Jedynak/ABRM Poczesna. Trenerem zawodniczki jest Paweł Wiśniewski. Serdecznie gratulujemy.
tekst i zdjęcia - Iwona Skorupa