logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Podsumowanie zajęć z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Poczesna

    z dnia: 2018-07-11
Język angielski jest niezbędny do komunikacji w dzisiejszym świecie. Znając język , możemy podróżować po całym świecie bez obawy, że nie będziemy w stanie porozumieć się z lokalną społecznością.
Gdyby nie wieża Babel i szereg innych wydarzeń, Ziemia mogłaby wyglądać zupełnie inaczej. Patrząc na mapę widzimy kontynenty, morza, oceany, jakże odległe i niezwykłe w swojej inności, tajemnicze i ciekawe.Na świecie wyodrębnić można dziesiątki języków narodowych i urzędowych. Język angielski stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych na świecie. Dlatego warto  pomyśleć o swojej przyszłości i uczyć się języków. Należy zatem korzystać z możliwości nauki i jak najwięcej wynosić z zajęć, co w przyszłości z pewnością zaprocentuje. W ostatnim tygodniu czerwca odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia języka angielskiego, dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Poczesna. Zajęcia odbywały się: w Wiejskim Centrum Kultury i Rekreacji w Bargłach, w Świetlicy Środowiskowej w Hucie Starej A oraz w Świetlicy w Nowej Wsi. Ponad 50  uczestników korzystało  z zajęć zorganizowanych przez Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej a prowadzonych przez Elżbietę Magdziarz- lektora Papaya School. Uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe kubki oraz dyplomy. Wszystkich chętnych zapraszamy na nasze zajęcia w nowym roku szkolnym. Do zobaczenia !!!
Elżbieta Magdziarz,Iwona Skorupa