logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Pożar domu jednorodzinnego w Korwinowie

    z dnia: 2020-02-23
W dniu wczorajszym w Korwinowie, przy ul. Jesiennej wybuchł pożar, w wyniku którego częściowo spłonęły pomieszczenia budynku mieszkalnego oraz zniszczeniu uległa konstrukcja dachu.

Przez pracowników Urzędu Gminy w Poczesnej, społeczności  lokalnej oraz GOPS zostały zabezpieczone podstawowe potrzeby rodziny. Inspektor budowlany obecny na miejscu zdarzenia, po przeprowadzeniu wstępnych oględzin, zezwolił korzystać poszkodowanym z pomieszczeń na parterze. Pomimo zaoferowanego przez Urząd Gminy lokalu zastępczego, rodzina zdecydowała się pozostać w swoim domu.  Na miejscu  zdarzenia oprócz służb specjalistycznych, byli  również pracownicy urzędu gminy oraz Wójt. W najbliższym czasie podamy Państwu informacje, w jaki sposób można zaangażować się w pomoc dla poszkodowanych.
 
Wójt Gminy Poczesna
Krzysztof Ujma
Kierownik GOPS
Elżbieta Różycka