logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Prezentacja

    z dnia: 2018-09-27
W dniu 12 września 2018 r. dokonano w świetlicy w Brzezinach Nowych prezentacji wykonanej „Ekspertyzy dotyczącej oceny wpływu na zdrowie ludzi oraz stan środowiska funkcjonującego składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Sobuczynie przy ul. Konwaliowej 1 wraz z towarzyszącą infrastrukturą” przez dr n. biol. Anicentę Bubak - firma Cenia-Ekspertyzy.

Wójt Gminy Poczesna zlecił opracowanie tego ważnego dokumentu opartego na badaniach laboratoryjnych (wykonano badania : powierzchni ziemi wokół składowiska, wód podziemnych pobranych z odwiertów, wód powierzchniowych pobranych z rzeki Sobuczynka i innych mniejszych cieków wodnych, powietrza atmosferycznego na zawartość wybranych zanieczyszczeń oraz na obecność mikroorganizmów chorobotwórczych) w celu ocenienia wpływu na zdrowie ludzi i stan środowiska zidentyfikowanych zagrożeń związanych z eksploatacją funkcjonującego składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Sobuczynie przy ul. Konwaliowej 1 wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

W sprawie niniejszego opracowania można kontaktować się z Urzędem Gminy Poczesna – Alicja Mazur tel. 34 3274116 wew. 4 lub osobiście z P. Wójtem tel. 604 614 878.

A. Mazur

Poniżej link do pobrania opracowania : >> Czytaj dalej