logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Program edukacji cyfrowej „Zaprogramuj przyszłość”

    z dnia: 2018-05-22
Fundacja Orange i Stowarzyszenie Mistrzowie Kodowania, wspólnie z Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej organizują bezpłatne szkolenie dla pracowników ośrodków kultury i publicznych bibliotek.
By wziąć udział w szkoleniu nie wymagane są umiejętności informatyczne! Zapraszamy wszystkich tych, którzy poszukują pomysłów i inspiracji, jak efektywnie uczyć przez mądrą zabawę. „Zaprogramuj Przyszłość ” to dziewięć projektów regionalnych, realizowanych ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”. Pierwszy zjazd szkoleniowy odbędzie się w dniach 5,6 czerwca 2018, w godzinach 8.00-16.00, w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej. Na drugi zjazd szkoleniowy zapraszamy 6,7 września 2018. By zgłosić swój udział w projekcie, należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny:
 http://zaprogramujprzyszlosc.edu.pl/formularz-edukatorzy.
Serdecznie zapraszamy!
Iwona Skorupa