logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Przedsezonowa konferencja prasowa w Hali Sportowej w Częstochowie

    z dnia: 2019-03-28
28 marca 2019 roku, w Hali Sportowej w Częstochowie odbyła się przedsezonowa konferencja prasowa z udziałem zawodników, trenerów oraz działaczy klubu Lwy Avia Częstochowa.


W spotkaniu uczestniczył  wiceprezydent miasta Częstochowy - Jarosław Marszałek, radny miasta Częstochowy - Tomasz Blukacz oraz Iwona Skorupa Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej. Prezes Janusz Danek podziękował zawodnikom, trenerom, społecznikom zaangażowanym w częstochowski speedrower. Prezydentowi Krzysztofowi Matyjaszczykowi oraz jego zastępcy Jarosławowi Marszałkowi podziękował za to, że  od wielu lat są wiernymi przyjaciółmi, kibicami i orędownikami częstochowskiego speedrowera.  Gmina Poczesna w ubiegłym roku była współorganizatorem Mistrzostw Europy w Speedrowerze. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności lokalnej na czele z Wójtem Gminy Poczesna - Krzysztofem Ujmą, Zarządem i Zawodnikami PKS Victoria Poczesna,  organizacja Mistrzostw Europy w Speedrowerze okazała się wielkim sukcesem i sportowym wydarzeniem. Polska Federacja Klubów Speedrowerowych wybrała pięć torów na których odbędą się Mistrzostwa Świata w Speedrowerze w 2019 roku. Jednym z obiektów będzie tor speedrowerowy w Bargłach. Jest to  dla nas ogromne wyzwanie , ale jednocześnie wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni.
Iwona Skorupa