logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Spotkanie Opłatkowe Speedway Fan Club Częstochowa

    z dnia: 2018-12-23
W sobotni wieczór, 22 grudnia 2018 roku odbyło się spotkanie opłatkowe Speedway Fan Club Częstochowa, którego organizatorem i gospodarzem był Prezes Janusz Danek.


Wigilia Klubowa, to już tradycja, podczas której Prezes podsumował sezon 2018. Na spotkaniu obecni byli: zawodnicy, trenerzy, działacze i przyjaciele sekcji Lwy Unimot Częstochowa. Prezes - Janusz Danek podsumował  udane Mistrzostwa Europy w Speedrowerze, podczas których Częstochowa oraz Poczesna były stolicami europejskiego speedrowera, a sama organizacja okazała się wielkim sukcesem i sportowym wydarzeniem. To na tych dwóch obiektach, rozstrzygnęły się tegoroczne walki o tytuły najlepszych zawodników na Starym Kontynencie! Na spotkaniu obecny był m.in. Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma, który w swoim wystąpieniu podziękował za współpracę , otrzymał pamiątkową statuetkę oraz medal „Złoty Lew”. W swoim wystąpieniu wspomniał o planach przyszłorocznych i decyzji Międzynarodowej Federacji Speedrowera ICSF, która przewiduje, że w roku 2019 na torze Bargłach - w Gminie Poczesna, odbędą się speedrowerowe Mistrzostwa Świata, podczas których ujrzymy najlepszych zawodników na świecie w czterech ćwierćfinałach kategorii OPEN (senior) oraz eliminację drużynowych mistrzostw świata (World Cup).
 
Iwona Skorupa