Herb Gminy Poczesna

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO, z okazji...

z dnia: 2017-10-24
...Dnia Edukacji Narodowej.

21 października 2017 roku w Wiejskim Centrum Kultury i Rekreacji w Bargłach, odbył się gminny turniej dla dzieci i młodzieży pod patronatem Wójta Gminy Poczesna – pana Krzysztofa Ujmy. Organizatorami zawodów było Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej oraz LZS Grom „Złota Dama” w Poczesnej. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Marcelina Caban, II miejsce zdobyła Laura Brzeska. W kategorii chłopców zwyciężył Igor Strąk, II miejsce zdobył Krzysztof Grochowina i III miejsce zdobył Jakub Klar. Zawody przeprowadził Pan Henryk Pałasz – instruktor GCKIiR, który również ufundował medale i nagrody. Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej ufundowało słodycze i dyplomy dla uczestników turnieju. Przed nami zaplanowane są jeszcze dwa turnieje w tenisie stołowym w Świetlicy Środowiskowej w Brzezinach Nowych oraz na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Poczesnej. Najlepsi z najlepszych będą reprezentować naszą Gminę Poczesna na Powiatowych Mistrzostwach LZS w tenisie stołowym, które odbędą się w dniu 18 listopada 2017 na Hali Sportowej w Poczesnej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.