TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO, z okazji...

z dnia: 2017-10-27
...Dnia Edukacji Narodowej
tenisssstenissss

26 października 2017 roku na Sali Gimnastycznej w Poczesnej, odbył się gminny turniej dla dzieci i młodzieży pod patronatem Wójta Gminy Poczesna – pana Krzysztofa Ujmy. Organizatorami zawodów było Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej oraz LZS Grom „Złota Dama” w Poczesnej. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Wiktoria Pietrajczuk, II miejsce zdobyła Natalia Pietrajczuk i III miejsce zdobyła Wiktoria Kucharska. W kategorii chłopców zwyciężył Igor Strąk, II miejsce zdobył Sebastian Pietrajczuk i III miejsce zdobył Dominik Pietrajczuk. Zawody przeprowadził Pan Henryk Pałasz – instruktor GCKIiR. Dla wszystkich uczestników zawodów były ufundowane słodycze, upominki oraz medale i dyplomy dla najlepszych. Przed nami zaplanowany jest jeszcze jeden turniej w tenisie stołowym w Świetlicy Środowiskowej w Brzezinach Nowych. Najlepsi z najlepszych będą reprezentować naszą Gminę Poczesna na Powiatowych Mistrzostwach LZS w tenisie stołowym, które odbędą się w dniu 18 listopada 2017 na Hali Sportowej w Poczesnej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.