logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

UWOLNIJ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ -

    z dnia: 2019-04-10
konkurs dla pełnoletnich mieszkańców województwa śląskiego
slaskieslaskie

Śląskie w kapsule czasu” - ten sposób można uczcić 90. rocznicę oddania do użytku gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy województwa śląskiego, szkoły, pracownicy.

Co trzeba zrobić? Zgłosić przedmiot, który zdaniem zgłaszającego powinien znaleźć się w kapsule czasu. Na Twoje zgłoszenie (przyjmowane do 14 kwietnia 2019 roku) organizatorzy czekają pod adresem: kapsula@katowice.uw.gov.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć formularz z podpisanymi załącznikami oraz zdjęcie artefaktu (regulamin na: http://www.katowice.uw.gov.pl/). Należy pamiętać, że artefakt nie może przekraczać wymiarów: szerokość 23 cm/długość 55 cm/wysokość 19 cm.

Celem organizatorów konkursu jest między innymi promowanie historii zabytkowego gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach i aktywne włączenie mieszkańców regionu do obchodów jubileuszowych.

Należy dodać, że kapsuła zostanie wmurowana (fasada elewacji historycznego gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach) 3 maja.

opr. an