logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

W środę 25 września w Hali Sportowej w Poczesnej

    z dnia: 2019-09-25
podczas zajęć sekcji badmintona i parabadmintona LUKS "Jedynka" Cz-wa/ABRM POCZESNA Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma przekazał ufundowane koszulki promujące gminę Natalii Grzyb i jej trenerowi Pawłowi Wiśniewskiemu.
natalianatalia
Natalia jest mieszkańcem gminy Poczesna, tegoroczną absolwentką Szkoły Podstawowej w Poczesnej i zawodniczką na wózku kat. WH-2, która ma na swoim koncie takie osiągnięcia jak:
- podwójne Mistrzostwo Czech w grze pojedynczej i grze podwójnej w Czech Open Parabadminton w Brnie,
- I miejsce w Grand Prix Polski w Imielinie
- I miejsce w grze pojedynczej i II miejsce w grze podwójnej w I Otwartych Mistrzostwach Poczesnej w Parabadmintonie POCZESNA JURA CUP 2019
- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Parabadmintona podczas Narodowych Dni Badmintona w Zakopanem.
W piątek Natalia wraz z trenerem wyjeżdża na Otwarte Mistrzostwa Polski w Parabadmintonie właśnie w Zakopanem i dokładnie teraz kończy przygotowania do tych zawodów. Oby nowe stroje przyniosły szczęście, a nasza zawodniczka przywiozła z mistrzostw medal z jak najlepszego kruszcu. Wójt również zaproponował wsparcie poprzez pokrycie kosztów przejazdu na mistrzostwa.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia Natalii, trenerowi oraz rodzicom, którzy bardzo mocno wspierają córkę w staraniach o jak najlepsze wyniki sportowe.
Jeszcze raz życzymy "połamania rakiet".
Paweł Wiśniewskizamieściła: an
 
natalianatalia
natalianatalia
natalianatalia
natalia
natalia
natalia