logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

    z dnia: 2019-01-13
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra na całym świecie ćwierć wieku. Dzisiaj 13 stycznia 2019 roku, po raz 27 odbyła się jednodniowa publiczna zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
„Pomaganie jest dziecinnie proste, gramy dla dzieci małych i bez focha” - pod takim hasłem ruszyła tegoroczna maszyna, która przez cały dzień pędziła i na całym świecie porywała serca ludzi, abyśmy wspólnie kolejny rok czynili dobro. To był jedyny taki dzień w roku, gdy każdy z nas może pomóc. Zespoły: „Błysk” i „Takt” z Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej, w tegorocznym Finale Wielkiej Orkiestry, zaprezentowały nowe stroje i  choreografię przygotowaną przez panią Paulinę Perygę, w Gminnej Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej, aby okazać swoje wielkie serce dla tej akcji, ale również, by wspólnie się bawić i podziwiać występy innych wspaniałych wykonawców, którzy dzisiaj również prezentowali swoje programy artystyczne. Sukces Orkiestry ,to sukces każdego z nas, kto w jakikolwiek sposób zaangażował się w Finał.
Iwona Skorupa