logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

45 Bieg Jesienny im. Tomasza Hopfera

    z dnia: 2023-09-18
W sobotę 16 września reprezentacja Gminy Poczesna wzięła udział w II Mistrzostwach Subregionu Północnego Województwa Śląskiego w Crossie rowerowym w Parzymiechach w ramach 45 Biegu Jesiennego im. Tomasza Hopfera.
biegbieg
W tegorocznych Mistrzostwach brały udział drużyny szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zawodnikom towarzyszył nie tylko dobry nastrój, ale również wspaniała pogoda. Gminę Poczesna reprezentowała drużyna w kategorii szkół podstawowych w składzie:
- Amelia Łagodzińska, 
- Mikołaj Bąbik (który miał pecha i przez awarię roweru musiał zejść z trasy crossu), 
- Oliwier Bednarek (niestety nie wystartował, bo dostał gorączkę), 
- Aleksander Kijak, 
- Franciszek Majewski.
Opiekunem drużyny była Agnieszka Brzozowska. Cała drużyna, czyli zawodnicy oraz opiekun to uczniowie i nauczyciel ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika we Wrzosowej. 
Wyjazd ekipy wsparł Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma, który zorganizował bezpieczny transport do Parzymiech samochodem. Bezpiecznie zostały także przewiezione rowery. Również z inicjatywy i przychylności Wójta Krzysztofa Ujmy została dokonana opłata startowa. 
Trasa liczyła ok. 18 km i wiodła duktami i ścieżkami leśnymi, polnymi oraz szutrowymi. 
Wszyscy nasi zawodnicy otrzymali medale, upominki oraz ciepły i słodki posiłek. Gratulujemy i dziękujemy drużynie za zaangażowanie i rywalizację w duchu fair play.
PW; fot. PW


zam. an
 
biegbieg
biegbieg
biegbieg
biegbieg
biegbieg
biegbieg
biegbieg
biegbieg
biegbieg
biegbieg
biegbieg
bieg
bieg
bieg
bieg
bieg
bieg
bieg
bieg
bieg
bieg
bieg