logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Aby z narodzeniem Pana, nadeszło szczęście

    z dnia: 2012-12-19
Radni, sołtysi, duchowni, władze Gminy i zaproszeni goście spotkali się w przedszkolu w Hucie Starej B na wigilii.
Aby z narodzeniem Pana, nadeszło szczęścieAby z narodzeniem Pana, nadeszło szczęście

Wójt Krzysztof Ujma, gospodarz opłatkowego spotkania w krótkich słowach podsumował mijający rok. Złożył wszystkim przybyłym życzenia: - Nie mogę nie wspomnieć, że w mijającym roku odnieśliśmy kilka sukcesów. Bo są one wynikiem pracy nas wszystkich – mówił wójt. - Naszym największym sukcesem jest oddanie sali sportowej. Za ten edykacyjno-sportowy obiekt otrzymaliśmy Jurajski Produkt Roku 2012. To bardzo dużo znaczy dla całej Gminy. Mam nadzieję, że 2013 rok też będzie obfitował w sukcesy. Chcemy aby wciąż powstawały nowe inwestycje, które sprawią, że naszym mieszkańcom będzie żyło się coraz lepiej.

Wśród zaproszonych gości był ksiądz Wiesław Sochańśki, przyjaciel Gminy Poczesna: - Bardzo dziękuję za zaproszenie. Jestem wzruszony. Tym bardziej, że chodziłem do tego przedszkola... To najlepsze przedszkole, proszę zobaczyć jaki dobry wpływ miało na moje wychowanie... - mówił.

O część artystyczną zadbały wychowawczynie przedszkolaków oraz Wrzosowianie. Mali aktorzy przepięknie zagrali w Jasełkach, a zespół folklorystyczny w oryginalny sposób wykonał m.in. kolędy.

Po części oficjalnej i krótkiej modlitwie, wszyscy  przełamali się opłatkiem i wzajemnie składali sobie życzenia.

an