logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Bardzo ważna informacja w sprawie gospodarki odpadami komunalnymi!!

    z dnia: 2013-06-21
Od 1 lipca 2013 r gmina odbiera odpady komunalne od mieszkańców!
Bardzo ważna informacja w sprawie gospodarki odpadami komunalnymi!!Bardzo ważna informacja w sprawie gospodarki odpadami komunalnymi!!

21 czerwca 2013 r Wójta Gminy Poczesna podpisał umowę z ZAKŁADEM OCZYSZCZANIA WYWOZU I UTYLIZACJI NIECZYSTOŚCI EKO- SYSTEM BOŻENA STRACH I WALDEMAR STRACH Spółka Jawna z siedzibą w Konopiskach, która będzie świadczyć usługi dla mieszkańców Gminy Poczesna w zakresie ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOSCI.

WW. firma wyłoniona została w drodze przetargu nieograniczonego.

W celu zorganizowania sprawnego wyposażenia mieszkańców w kosze i worki od 26 czerwca 2013r ZAKŁAD OCZYSZCZANIA WYWOZU I UTYLIZACJI NIECZYSTOŚCI EKO- SYSTEM BOŻENA STRACH I WALDEMAR STRACH Spółka Jawna z siedzibą w Konopiskach będzie rozwoziła do poszczególnych posesji : jeden kosz i 4 worki w kolorze: niebieskim, żółtym, zielonym, brązowym wraz z harmonogramem wywozu.

Opłaty dokonywać będziemy w kasie urzędu gminy , na poczcie lub na konto urzędu gminy, na podstawie książeczek, które także zostaną dostarczone do mieszkańców , do 15 lipca br.

Wszelkie pytania prosimy kierować do urzędu gminy tel. 34 3274 116 wew. 44, email poczesna@poczesna.pl lub osobiście , a także do radnego , sołtysa ze swojego sołectwa.

Uwaga!

Tylko informacja pochodząca z urzędu jest informacją rzetelną.

Wójt Gminy Poczesna

Krzysztof Ujma