logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Brzeziny Kolonia, ul. Jodłowa

    z dnia: 2020-12-08
- została wykonana nawierzchnia asfaltowa.
jodłowajodłowa

Zadanie „Przebudowa drogi gminnej ulicy Jodłowej w Brzezinach Kolonii, gmina Poczesna“ zostało zrealizowane dzięki środkom pochodzącym z Funduszu Dróg Samorządowych oraz z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Głównym celem projektu była poprawa parametrów technicznych lokalnej sieci dróg i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zakres robót dotyczył m.in. przygotowania nawierzchni i położenie na niej asfaltu, jak również utwardzeniu poboczy i wyczyszczeniu rowów.

To kolejna ukończona inwestycja drogowa, która w ramach poprawy warunków bezpieczeństwa na drogach została wykonana w gminie Poczesna na przestrzeni ostatnich kilku lat .

W przygotowaniu i realizacji są kolejne inwestycje drogowe mające na celu poprawę nawierzchni na gminnych drogach w poszczególnych sołectwach. Projekty i wnioski składane będą w 2021 roku.

Fundusze na inwestycje związane z budową, przebudową oraz remontami dróg pochodzą m.in. z środków zewnętrznych oraz z budżetu gminy Poczesna..

 

Aneta Nawrot; fot. Aneta Nawrot

 

zamieściła: an

 
jodłowajodłowa
jodłowajodłowa
jodłowajodłowa
jodłowajodłowa
jodłowa
jodłowa
jodłowa
jodłowa