logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Były kwiaty i życzenia...

    z dnia: 2019-03-07
W Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej, na zaproszenie prezesa Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Poczesnej - Reginy Krzyczmonik, spotkali się członkowie koła.


7 marca 2019 roku , o godzinie 16.00 w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów koła Nr 10 z okazji Dnia Kobiet. Udział w spotkaniu wzięli członkowie i zaproszeni goście: Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma, Skarbnik Zarządu Okręgowego PZERiI w Częstochowie - Barbara Badora, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej - Iwona Skorupa , Radny Sołectwa  Poczesna - Łukasz Szumera. Z okazji świętowania Dnia Kobiet dla wszystkich Pań były życzenia, kwiaty, słodkości oraz toast. Osobom w naszym wieku takie spotkania są bardzo potrzebne, lubimy razem spędzać wolny czas, a miłym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie, czujemy się uhonorowani. Dziękujemy.
Regina Krzyczmonik