logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Dofinansowanie kosztów nauki uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2009/2010

    z dnia: 2009-07-17
Wójt Gminy Poczesna w związku z realizacją programu „UCZEŃ NA WSI- pomoc w zdobyciu wykształcenia przez osoby niepełnosprawne zamieszkujące gminy wiejskie oraz miejsko- wiejskie” zaprasza do udziału w programie, dotyczącym dofinansowania kosztów nauki uczniów niepełnosprawnych w przyszłym roku szkolnym 2009/2010. Pomoc skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, w których uczą się osoby niepełnosprawne, posiadające ważne orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, zamieszkujące na terenie Gminy Poczesna.
Jednocześnie informuję, że „Ulotki Informacyjne”, „ Katalog kosztów kwalifikujących się do dofinansowania” wraz z wnioskami dostępne są w Urzędzie Gminy Poczesna pok. 32. lub na stronie internetowej PFRON- www.pfron.org.pl.
Termin składania wniosków upływa 30 września 2009r.