logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Drodzy Pacjenci

    z dnia: 2024-05-23
Ośrodka Zdrowia we Wrzosowej.
wrzosowawrzosowa
Remont budynku użyteczności publicznej we Wrzosowej przy ul. Strażackiej 27 wchodzi na taki etap prac, które zagrażają Państwa bezpieczeństwu. W najbliższym czasie będzie wymieniany dach i musimy świadczyć usługi w bezpiecznym dla Państwa miejscu.
Od 27 maja świadczenia lekarskie w ramach podstawowej opieki zdrowotnej będzie udzielał lek. med. Edward Warta od 08.00 do 13.00, od poniedziałku do piątku, w gabinecie lekarskim zlokalizowanym w budynku biblioteki.
Będziecie Państwo mogli skorzystać ze świadczeń pielęgniarki POZ w gabinecie zabiegowym i w przypadkach uzasadnionych medycznie w warunkach domowych oraz z punktu pobrań na dotychczasowych zasadach.
Świadczenia lekarza POZ realizowane w ramach opieki pediatrycznej będą udzielane w Ośrodku Zdrowia w Poczesnej oraz w Ośrodku Zdrowia w Nieradzie, Michałów ul. Laurowa 58 w dniach i godzinach w jakich były udzielane we Wrzosowej.
Pozostali lekarze obejmujący opieką populację pacjentów dorosłych będą udzielali świadczeń w Ośrodku Zdrowia w Poczesnej, Kolonia Poczesna ul. Szkolna 3.
Prosimy o zrozumienie i wyrozumiałość. Musimy przetrwać ten trudny moment, abyście potem Państwo byli przyjmowani w nowoczesnych wnętrzach i świadczenia były udzielane zgodnie ze standardami.
Pozostałe informacje będziecie Państwo otrzymywali na bieżąco.
          Pacjenci mogą korzystać z pozostałych ośrodków zdrowia: w Poczesnej i w Nieradzie.
 
Elżbieta Tomala-Wróbel, pielęgniarka koordynująca.
Przewodnicząca Rady Gminy Poczesna
 
zam. an