logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Dzieci z Parafii we Wrzosowej na koncercie Roksany Węgiel

    z dnia: 2019-11-19
16 listopada 2019 roku dzieci, wraz z rodzicami i opiekunami z parafii z Wrzosowej udali się na wycieczkę do Gliwic i Bytomia. Zwiedzane miejsca to Palmiarnia i Stadion Mistrza Polski KS Piast Gliwice.
Kwintesencją  wyjazdu był udział w urodzinach Galerii Bytom. Świętowanie rozpoczęło się o godzinie 14.00 razem z zespołem My3. Natka, Julka i Gefi zaśpiewały oraz uczyły gości układów tanecznych. Godzina 15.30 należała do wszystkich łasuchów. Przez pół godziny mistrzowie cukiernictwa dekorowali różowy tort na 800 porcji, którego goście Agory mogli oczywiście spróbować.
Gwiazdą jubileuszu była Roksana Węgiel, najpopularniejsze gwiazda muzyki młodzieżowej w Polsce i zwyciężczyni The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej wyjątkowy występ w Agorze Bytom był specjalnym wydarzeniem wieńczącym trasę koncertową The X Tour Roxie i przedsmakiem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, którą Roksana poprowadzi 24 listopada w Gliwicach. Podczas 9. urodzin Agory Bytom artystka nie tylko zaśpiewała, ale również rozda autografy swoim fanom.
 
                                                                          Tekst i zdjęcia - Ks. Tomasz Kośny
zamieściła - Iwona Skorupa