logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Festyn we Wrzosowej

    z dnia: 2009-07-02
Kulturalne wydarzenia w Gminie Poczesna, których inicjatorem i pomysłodawcą jest Wójt, stały się atrakcją lata 2009 i tak, 20 czerwca we Wrzosowej odbyła się impreza w ramach cyklu „Lato w Poczesnej”. Wszyscy goście mieli okazję obejrzeć ponad półtora- godzinny koncert zespołów : Takt, Błysk, Wrzosowianie, Tęcza. Nie zabrakło również koncertu Orkiestry Dętej oraz pokazów tanecznych Szkoły Tańca Grand Dance. Swoje umiejętności artystyczne prezentowali również uczniowie Zespołu Szkół we Wrzosowej. Pozostałymi atrakcjami jak to na festyn przystało były: loteria fantowa, kawiarenka, grill, kiermasz prac uczniów, dmuchańce, pokaz strażacki. Chętni mieli okazje, by skorzystać z przejazdu bryczką. We Wrzosowej spotkamy się także 1 lipca na koncercie „Z daleka i bliska” oraz 30 sierpnia na dożynkach gminnych.
Festyn we WrzosowejFestyn we Wrzosowej
Chętni mieli okazje, by skorzystać z przejazdu bryczką. We Wrzosowej spotkamy się także 1 lipca na koncercie „Z daleka i bliska” oraz 30 sierpnia na dożynkach gminnych.