logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Gratulacje

    z dnia: 2009-06-22
W dniu 1 lipca 2009 r. w ramach projektu „Przyjemne z pożytecznym – szansą podniesienia aktywności zawodowej kobiet ze wsi Słowik i Korwinów” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.3 Inicjatywy lokalne na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich odbędzie się sesja informacyjna z zakresu przedsiębiorczości.
GratulacjeGratulacje
Tematem przewodnim będzie własna działalność gospodarcza, procedury rejestracji firmy, a ponadto możliwości dofinansowania nowopowstałych firm. Sesja skierowana jest zarówno do uczestników projektu, jak również do zainteresowanych mieszkańców sołectw Słowik i Korwinów, odbędzie się w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Słowiku w godzinach od 16.00 do 20.00.

Szczegółowych informacji udziela Zespół Projektowy pod numerami telefonów
034/373-10-92 – Beata Blukacz, Dominika Kasiura
034/360-56-88 – Magdalena Kręciwilk
lub w siedzibie Wnioskodawcy:
Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.
ul. Nowowiejskiego 26
42-217 Częstochowa