logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Gratulacje!

    z dnia: 2023-04-13
I miejsce NADII PIWEK, uczennicy klasy 8a Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Poczesnej w X Interdyscyplinarnym Konkursie wiedzy o wodzie „Woda=Życie”.
nadia nadia
Konkurs jest organizowany przez Wodociągi Częstochowskie w ramach obchodów Światowego Dnia Wody 2023. Nadię do konkursu przygotowywał nauczyciel biologii MICHAŁ SZCZEPANIK Nadia otrzymała nagrodę główną – gitarę Yamaha Pacificia o wartości 1000,00 zł. Szkoła otrzymała nagrodę - Telewizor Hisense LED o wartości 2000,00 zł. Nagrody wręczyli przedstawiciele Wodociągów Częstochowskich MARCIN FOLWACZNY, Kierownik Wydziału Produkcji Wody i DARIUSZ ROSZAK, Samodzielny Specjalista ds. zintegrowanego Systemu Zarządzania Nagrody ufundowane zostały przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach i Wodociągi Częstochowskie. Gratulujemy!
 
Materiały nadesłane przez Szkołę Podstawową w Poczesnejzam. an
 
nadia nadia
nadia nadia
nadia
nadia