logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Informacja dla mieszkańców,

    z dnia: 2023-04-18
którzy biorą udział w projekcie fotowoltaicznym i podpisali umowy z gmina Poczesna. Prosimy, aby zwracali Państwo uwagę na dokumenty (Aneksy do umów) jakie otrzymują Państwo z firmy Tauron po wymianie licznika, w związku z zamontowaną instalacją fotowoltaiczną w ramach projektu.
Wszyscy Ci, którzy podpisali z Gminą Poczesna  umowy do dnia 31.03.2022r. mają prawo do rozliczania wyprodukowanej energii na zasadach net-meteringu (na zasadach prosumenta).
Jeżeli w dokumentach dostarczonych od firmy Tauron będą zapisy, że będą się Państwo rozliczać na nowych zasadach tzw. net billingu należy niezwłocznie skontaktować się z firmą Tauron i poinformować, że biorą Państwo udział w projekcie unijnym, podpisali Państwo umowę z Gminą        Poczesna do 31.03.2022r. i wnoszą o zmianę zapisów w Aneksie na tak zwane stare zasady tj. net-metering.
 
Tym samym należy wysłać do :
TAURON Obsługa Klienta Sp. z o.o. ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice
  • oryginał  podpisanego  oświadczenia klienta o zawarciu umowy na zakup, montaż lub dofiansowanie instalacji (formularz w załączeniu)
  •   kserokopię umowy zawrtej z gminą Poczesna.
 
 
Wójt Gminy Poczesna
    Krzysztof Ujma

zam. an