logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Informacja KS Olimpia Huta Stara

    z dnia: 2018-07-13
Klub Sportowy Olimpia Huta Stara w dniu 28 czerwca 2018 roku uzyskał status organizacji pożytku publicznego. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania członków Klubu, członków Zarządu oraz osób wspierających, którzy pomogli pozytywnie przejść przez spełnienie wymogów formalno-prawnych, co wymagało przygotowania wielu dokumentów. Staranie Zarządu Klubu przyniosło wstępny sukces lecz na prawdziwy będziemy musieli poczekać do przyszłego roku, gdzie każdy obywatel będzie mógł przekazać swój 1% podatku na działalność statutową naszego stowarzyszenia. Uważamy, że nasza działalność ukierunkowana na propagowanie kultury fizycznej i sportu dla wszystkich, którzy są nią zainteresowani, to w dzisiejszych czasach po pierwsze duża odpowiedzialność a po drugie dobry sposób na rozwój młodych ludzi pod względem sportowym jak również funkcjonowania w grupie rówieśników czy rywalizacji sportowej. Zarząd Klubu w sposób szczególny swoją troską obejmuje młode pokolenie, z myślą i przekonaniem, że w przyszłości będzie chlubą naszego Klubu i naszej Gminy. Mamy nadzieję, że obejmą oni od nas stery dobrze funkcjonującego Klubu. Dowodem tego niech będzie posiadanie trzech grup dziecięcych, tj.: młodzików, orlików i żaków, jak również zorganizowanie już drugi raz z rzędu obozu sportowego dla dzieci uczęszczających do Klubu. W tym roku grupa 21 dzieci wraz z opiekunami z KS Olimpia Huta Stara wyjechała na sześciodniowy obóz sportowy do Ostrzeszowa. Mamy nadzieję, że pomoże on w osiągnięciu lepszego wyszkolenia, dyscypliny i zintegrowania drużyn młodzieżowych.
Chcemy przekazać również informację, iż KS Olimpia Huta Stara otrzymał 10 tysięcy złotych dotacji z Ministerstwa Sportu i Rekreacji na działalność statutową, a głównym sponsorem klubu jest gmina Poczesna.Wszystkim sympatykom sportu a w szczególności piłki nożnej i Olimpii, Huta Stara za dotychczasowe wsparcie serdecznie dziękujemy i prosimy o jej dalszą kontynuację. 
Tomasz Zasępa