logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

INFORMACJA TO RECEPTA NA SUKCES

    z dnia: 2012-03-29
28 marca 2012r. w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej odbyła się konferencja finansowa, której organizatorem była firma NOVISION oraz Wójt Gminy Poczesna.

W spotkaniu, którego tytuł brzmiał INFORMACJA TO RECEPTA NA SUKCES, wzięło udział ponad 40 przedsiębiorców, menadżerów i przedstawicieli wolnych zawodów z terenu naszej gminy.
INFORMACJA TO RECEPTA NA SUKCESINFORMACJA TO RECEPTA NA SUKCES
Tematyka podejmowanych zagadnień dotyczyła problemów związanych min. z planowaniem własnych finansów, budowaniem i utrzymywaniem firmy, ochroną własnego kapitału oraz skutecznym zabezpieczeniem przed bankructwem. Zainteresowanie słuchaczy wzbudziły profesjonalne informacje o sposobach trwałego podnoszenia własnych dochodów. Spotkanie prowadziła pani Małgorzata Krawczyk – jedna
z najlepszych szkoleniowców w Polsce, bizneswoman, menadżer, posiadająca znakomitą, praktyczną wiedzę w zakresie pomnażania swoich dochodów, inwestowania i korzystania z dźwigni finansowych.