logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Jubileusz „Wrzosowian”

    z dnia: 2009-12-03
W sobotę 28 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Częstochowie odbył się uroczysty koncert Zespołu Wrzosowinie, z okazji X-lecia działalności Zespołu. Koncert swoją obecnością uświetniło wielu zaproszonych gości, mieszkańców gminy Poczesna i miasta Częstochowy. Wójt Gminy Poczesna podziękował artystom Zespołu Wrzosowianie, instruktorom, opiekunom, rodzicom za profesjonalizm i zaangażowanie.
Jubileusz „Wrzosowian”Jubileusz „Wrzosowian”
Nagrodzone zostały statuetką Wójta Gminy Poczesna osoby zasłużone dla zespołu: założyciele, przyjaciele i długoletni członkowie zespołu. Takim wyróżnieniem został również odznaczony Zespół Wrzosowianie za 10 lat radości, którą nam wciąż zapewniają. Zespół Wrzosowianie to zespół, który reprezentuje profesjonalizm i artyzm folkloru. To dzięki nim pamiętamy o tradycjach naszego regionu i kraju, to oni przypominają nam o korzeniach naszego narodu. Każda uroczystość gminna jest uświetniona występami Zespołu „Wrzosowianie” i dzięki nim spotkania te nabierają niepowtarzalnego charakteru.