logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Już 30 lat !

    z dnia: 2009-02-08
Koło nr 10 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Emerytów powstało w Poczesnej w 1978 r., a więc obchodziliśmy jubileusz 30-leci. Uroczystośc odbyła się 20 listopada w świetlicy w Nowej Wsi. Udział w uroczystości wzięły władze gminy Poczesna w osoba Wójta Gminy Krzysztofa Ujmy oraz Przewodniczącej Rady Gminy Lidii Kaźmierczak. Na zaproszenie organizatorów w jubileuszu wzięli udział również: przedstawiciele Zarządu Okręgowego PZERiI w Częstochowie, przedstawiciele z bratnich Kół Emerytów i Rencistów z Huty Starej B i Kamienicy Polskiej, dyrektor GCKIiR, dyrektor GBP, redaktor „Spoiwa”, delegatki z Kół Gospodyń Wiejskich.
Już 30 lat !Już 30 lat !
Licznie zgromadzeni członkowie ostali uhonorowani podziękowaniami i kwiatami. W częstco artystycznej wzięły udział zespoły taneczne działające na terenie naszej Gminy: „Błysk”, „Takt”, i „Wrzosowianie”. Występy te bardzo się wszystkim podobały. Za przygotowanie części artystycznej pragnę podziękować dyrektor GCKIiR i opiekunom zespołów.
W trakcie uroczystości jubileuszowej zostały wręczone Złote Odznaki Honorowe PZERiI Wójtowi Gminy Krzysztofowi Ujmie, Barbarze Badora oraz Reginie Krzyczmonik, która prowadzi Koło z Poczesnej już 17 lat. Po gratulacjach, podziękowaniach i wręczeniu kwiatów, zaproszono zebranych na poczęstunek przygotowany przez koleżanki-członkinie Koła.
Uroczystość przebiegała w bardzo miłej atmosferze.
Tą drogą pragnę podziękować wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować ten jubileusz: sponsorom i osobom, które nie szczędziły czasu i pracy, aby wszystko wypadło tak okazale.